אבדן כושר עבודה

בית

>תחומי התמחות

>אבדן כושר עבודה

אבדן כושר עבודה

אובדן היכולת לעבוד ולפרנס את בני המשפחה גורר אחריו השלכות כלכליות דרמטיות. הדרך למנוע את ההשלכות החמורות היא להחזיק בביטוח ייעודי שמעניק פיצוי במקרים מן הסוג הזה. בעזרת הביטוח ניתן להבטיח תשלום חודשי גם אם מסיבה רפואית כלשהי לא ניתן לעבוד, ואפשר לרכוש אותו באופן עצמאי או דרך מקום העבודה.

מה מאפיין פוליסת אבדן כושר עבודה?

ישנם כמה הבדלים בולטים שדרכם ניתן לזהות את המאפיינים של פוליסה שמגנה מפני מקרים של אובדן היכולת להתפרנס ולעבוד:

א. מצבי מחלה, תאונה או מקרי אסון – בניגוד לפוליסת ביטוח חיים במקרה מוות – שנועדה לספק למוטבים מקורות מחיה רק אם המבוטח הולך לעולמו – הרי שאובדן הכושר לבצע את העבודה מגובה בפוליסה הזו גם לנסיבות של מצבי מחלה, תאונה או מקרי אסון.

ב. הגדרת חוסר היכולת לעבוד – המטרה העיקרית של הפוליסה היא להבטיח למבוטח פיצוי במקרים שונים של מצבי מחלה, תאונה או מקרי אסון במשפחה שמונעים ממנו את היכולת להמשיך לעבוד במקצוע שמתאים לרמת המשכורת ולהשכלה הנוכחית שלו. הדגש הוא על האופן שבו מוגדרת היכולת לעבוד והמקרים שבהם חברת הביטוח מכירה בזכויות המבוטח. בנוסף לכך, זו הסיבה שבגללה חלק מחברות הביטוח מחייבות ליידע אותן במקרה של שינוי מקצוע.

ג. חישוב המשכורת – פוליסה לאובדן היכולת לעבוד מעניקה בדרך כלל סכום כסף שמבוסס על אחוזים מהמשכורת הנוכחית. לרוב מדובר על 75% מהמשכורת המבוטחת, למשך התקופה שבה המבוטח לא יכול לעבוד בלבד. יתרה על כך, המשכורת המבוטחת היא מלכתחילה לא תמיד המשכורת כולה.

הבדלים בין פוליסות

גם בקטגוריה הספציפית של ביטוח למקרים של אובדן היכולת להתפרנס ולעבוד יש הבדלים בין הפוליסות. הנה כמה מהם:

  • אפשרות להרחבת הכיסוי לתחום העיסוק הספציפי שלך
  • משך תקופת ההמתנה עד לקבלת הפיצוי
  • הגדרת אחוזי אובדן היכולת לעבוד לצורך קבלת פיצוי
  • התאמת הפוליסה לאורח החיים ולסיכונים
  • אפשרות לשילוב בפוליסת ביטוח חיים

העבודה שלנו היא לדאוג לך

למומחים מבית אוורסט תכנון פיננסי יש את הידע, הניסיון והכלים לבחור יחד אתך פוליסת ביטוח המתאימה לצרכיך. אנו נבין את צרכיך ונכיר את סגנון החיים שלך כדי לאתר את הכיסוי המתאים ביותר עבורך – ונשווה בין הפוליסות בצורה אובייקטיבית תוך כדי השלמת ה-25% הנותרים עד להכנסה המקורית.

מלבד האובייקטיביות המובנית בשירות שלנו, אתנו יהיה לך קל לדעת שהמשפחה בידיים טובות ושיש פוליסה שמגנה עליך במקרים לא נעימים. נציגינו מחכים לפגוש אותך ובחיוג למספר 09-9574302 או בהשארת פרטיך באתר נוכל למצוא עבורך ביטוח אבדן כושר עבודה שיקנה לך ראש שקט.

לכל תחומי ההתמחות

לפגישת ייעוץ צרו קשר

חייגו 09-7499904  -או-
מלאו פרטיכם

סודיות מובטחת

FEEDBACK

Description

Accessibility Statement