ביטוח נכסים

בית

>תחומי התמחות

>ביטוח נכסים

ביטוח דירה

פוליסת ביטוח דירה כוללת ביטוח מבנה וביטוח תכולה. אלו הכיסויים הבסיסיים שאותם ניתן לרכוש יחד או לחוד, כאשר כמו כן כוללת הפוליסה התקנית גם שתי הרחבות – ביטוח סכום נוסף בבית משותף וביטוח אחריות כלפי צד ג'. כמו כל פוליסת ביטוח תקנית, גם זו שחלה על הדירה מפוקחת על ידי משרד האוצר ולכן תנאיה הבסיסיים קבועים בחוק. כמו כן, חברת הביטוח רשאית רק להוסיף כיסויים לפוליסה התקנית אך לא לגרוע מתנאיה.

איך מקבלים פיצוי?

אם יתממש הסיכון שעבורו נרכשה הפוליסה, חברת הביטוח יכולה לבחור כיצד לפצות את המבוטח. האפשרות הראשונה היא לתקן בפועל את הנזק לדירה או לתכולה, האפשרות השנייה היא לשלם את ערך הנזק במזומן והאפשרות השלישית היא להחליף את התכולה או חלקים בדירה בפריטים מאותו סוג ואיכות. כמו כן, ישנם מקרים שבהם המבוטח משתתף בחלק מעלות הנזק וזאת בכפוף לסכום ההשתתפות העצמית כפי שנקבע בפוליסה.

כיסויים בביטוח מבנה

ביטוח מבנה חלק על כל הרכיבים הקבועים או אלו שמחוברים לבית בדרך קבע. באופן עקרוני, הביטוח מכסה נזקים שנגרמים כתוצאה מאש, ברק, רעם, התפוצצות, התלקחות, רוח של מעל 30 קשר, נפילת כלי טיס, מגע או התנגשות כלי רכב בדירה, פעולות זדון, גניבות, שיטפון או הצפה ממקור מים חיצוני ועוד. יתרה על כך, בפוליסה התקנית ישנה הרחבה לאובדן או נזק של הדירה והתכולה בגין רעידת אדמה.

כיסויים בביטוח תכולה

מחיר הביטוח לתכולה מושפע מהסכום המבוטח והוא אמור לשקף את שווי הפריטים בדירה. הכיסוי הוא מפני נזקים שהם תוצאה של אותם מקרים שכלולים בביטוח המבנה, אך בגדים, חפצים אישיים ותכשיטים מכוסים גם מחוץ לדירה בתנאים מסוימים ובהגבלה של עד 5% מסכום ביטוח התכולה. בתוך כך, ישנם פריטים שונים שלא כלולים בתכולה ובהם ניירות ערך, שיקים, כרטיסי אשראי וכרטיסי הגרלה, כרטיסי נסיעה וכן הלאה.

בחירת הרחבות לפוליסת ביטוח דירה

בשלב רכישת ביטוח דירה ניתן לבחור האם לכלול את ההרחבות עבור הפוליסה התקנית וגם לברר לגבי הרחבות נוספות. ברשימת הרחבות נוספות קיימת למשל אפשרות לרכישת פוליסה שכוללת ביטוח אופניים, ביטוח חבות מעבידים וביטוח פעילות עסקית בדירה.

התאמת הביטוח לצרכים האישיים

אוורסט תכנון פיננסי לא נמצאת בבעלות חברת ביטוח או בית השקעות אלא מסתכלת על טובתך האישית בלבד. לפיכך, הצוות שלנו ישמח לעזור לך עם בחירת ביטוח דירה לפי הצרכים שלך ונציגינו מחכים לך עכשיו במספר 09-9574302.

לכל תחומי ההתמחות

לפגישת ייעוץ צרו קשר

חייגו 09-7499904  -או-
מלאו פרטיכם

סודיות מובטחת

FEEDBACK

Description

Accessibility Statement