ביטוח חיים

בית

>תחומי התמחות

>ביטוח חיים

ביטוח חיים

פוליסת ביטוח חיים מעניקה פיצוי כספי במקרה של מוות. הפוליסה, שנקראת גם "ריסק", נועדה לספק לבני משפחתו של המבוטח הגנה כלכלית במקרה שהוא חלילה הולך לעולמו.

החשיבות של ביטוח חיים

מבחינת המבוטחים, המטרה העיקרית היא לתכנן את הפוליסה כך שהיא תשאיר לבני המשפחה סכום כספי שמתאים לרמת החיים הנוכחית שלהם ולתקופה ארוכה ככל האפשר. בהתאם לסכום ולתקופה גם נקבע גובה הכיסוי הביטוחי וכמובן הפרמיה. כמו כן, הפרמיה נקבעת לפי הנתונים האישיים של כל לקוח ולקוח על פי מספר פרמטרים כגון מצב רפואי, תחום העיסוק ומאפיינים נוספים.

כיצד מקבלת המשפחה את הכסף?

חשוב לציין שהסכום משולם למשפחה בתשלום אחד וחד פעמי – למעט מקרים של פוליסות ייחודיות המעניקות הכנסה חודשית. הפוליסות שמעניקות "קצבה" חודשית הן בדרך כלל יקרות יותר, אך היתרון שלהן בא לידי ביטוי באופן שהן מגינות על הסכום האופטימלי. בכל מקרה, חשוב לבצע ניתוח מעמיק לכיסוי זה לפני רכישתו.

האם יש לי ביטוח חיים ללא ידיעתי?

כדאי לציין כי מבוטחים רבים מחזיקים בפוליסת ביטוח חיים מבלי שיידעו על כך כלל ומצד שני, חלק מהמבוטחים עשויים להניח שבבעלותם פוליסת ביטוח כזו, אף שזהו לא המצב. הנה למשל כמה נסיבות שכיחות שכדאי להכיר:

א. עבודה כשכיר – מעסיק מחויב על פי חוק להפריש לכל שכיר כספים לקרן פנסיה, קופת גמל או ביטוח מנהלים הכוללת אבדן כושר עבודה, אך לא חייבת לכלול ביטוח במקרה מוות.

ב. ביטוח מנהלים – עשוי לכלול או שלא לכלול רכיב של ריסק ורכיב של אובדן כושר עבודה. המשמעות היא שייתכן שלמבוטח יהיה כפל ביטוחים, מה שמחזק עוד יותר את חשיבות בחינתו של כל מקרה לגופו עוד בטרם רכישת ביטוח חיים נוסף.

ג. משכנתא – המקרה השכיח ביותר שבו שכירים ועצמאיים כאחד מחזיקים בביטוח ריסק הוא במעמד נטילת משכנתא. הבנק מחייב את הלווה להחזיק בביטוח חיים בתוקף, על מנת שיהיה לו כיסוי כספי לחוב במקרה פטירה. כמו כן, המוטב של הביטוח במקרים אלו הוא הבנק ולא בני המשפחה – מה גם שהוא אינו מכסה אובדן כושר עבודה.

איתנו החיים שלך בטוחים יותר

אנו בחברת אוורסט תכנון פיננסי נבחן מהו גובה הסכום האופטימלי שעליך לרכוש לפי כל הפרמטרים הרלוונטיים עבורך, ובהתאם להכנסותיך. ביכולתך להשאיר את פרטיך באתר כעת ואנו נמצא פוליסת ביטוח חיים שעולה בקנה אחד עם צרכי משפחתך. ואם ברצונך להתייעץ עמנו, בחיוג למספר 09-9574302 נוכל לשמוע על צרכיך הביטוחיים ולתאם מולך פגישת התאמה בהקדם.

לכל תחומי ההתמחות

לפגישת ייעוץ צרו קשר

חייגו 09-7499904  -או-
מלאו פרטיכם

סודיות מובטחת

FEEDBACK

Description

Accessibility Statement