ביטוח מחלות קשות

בית

>תחומי התמחות

>ביטוח מחלות קשות

ביטוח מחלות קשות

פוליסות ביטוח ייעודיות למקרה מצער זה יכולות להבטיח שבמקרה של גילוי מחלה קשה – תעביר חברת הביטוח סכום כספי למבוטחים או למוטבים שלהם. מטרת הביטוח היא להעניק ביטחון כלכלי על רקע מחלות קשות ולסייע להתמודד עם ההשלכות שלהן. לפיכך, כל פוליסת ביטוח מן הסוג הזה מכסה רשימה אחרת של מחלות וגובה הפרמיה מחושב לפי הפיצוי.

מתי קריטי לעשות ביטוח מסוג זה?

המאפיינים של פוליסות הביטוח שמעניקות פיצוי במקרה של מחלות קשות שונים מאלו של ביטוח חיים או אובדן כושר עבודה. בין היתר, אי אפשר להפעיל ביטוח אובדן כושר עבודה אם למשל הילד חולה במחלה קשה וההורים נאלצים להישאר מרותקים אליו. בנסיבות כאלה רק ביטוח ייעודי יאפשר לקבל את הפיצוי הכספי ויעזור לטפל בילד החולה. באופן דומה, הביטוח מבטיח פיצוי במקרה של גילוי מחלה קשה גם אצל שאר בני המשפחה.

היתרונות של הביטוח

המקרה לעיל ממחיש את היתרונות של ביטוח ייעודי עבור התמודדות עם מחלות קשות ואת הערך המוסף שלו:

  • עלות נמוכה יחסית שמעניקה כיסוי הולם, בדרך כלל של כמה מאות אלפי שקלים
  • הבטחת העתיד הכלכלי של המשפחה במקרה של מחלה קשה כלשהי
  • אפשרות להתאמת הפוליסה למצב רפואי קיים או קודם
  • ביטחון ושקט נפשי עבור הורים לילדים בגילאים שונים

עזרה בבחירת פוליסת ביטוח מחלות קשות

חברות הביטוח מציעות מגוון רחב של פוליסות שאמורות להעניק הגנה מפני נסיבות לא נעימות של מחלות קשות. בפועל, הבחירה של הפוליסה המתאימה עלולה להיות מורכבת והיא מחייבת התייחסות לכמה נושאים מרכזיים:

  • המצבים הרפואיים הכלולים בפוליסה
  • גיל הצטרפות וגיל סיום הביטוח
  • תקופת אכשרה למחלה ראשונה
  • תקופת הביטוח ואפשרות לחידוש אוטומטי

מלבד האמור, את פוליסת הביטוח רצוי לבחור לפי מדד שירות משרד האוצר ומדד שירות תשלום תביעות. אלו נתונים שמעניקים אינדיקציה מסוימת לרמת המקצועיות של חברת הביטוח ולאופן שבו היא מטפלת בתביעות. על רקע מדד שירות משרד האוצר ומדד שירות תשלום התביעות ניתן להשוות בין חברות הביטוח באופן אובייקטיבי ולמצוא את הפוליסה שתעניק שקט וביטחון לכל בני המשפחה.

אנחנו כאן בשביל העתיד שלך

נציגי אוורסט יכולים לסייע לך לבחור פוליסת ביטוח בהתאמה אישית. אוורסט היא חברה פרטית שאינה שייכת לחברת ביטוח אחרת או לבית השקעות, לכן האינטרס שלך הוא היחיד שמנחה את הצוות שלנו. המומחים שלנו כאן כדי לסייע לך לבחור את הפוליסה הנכונה עבורך – ובחיוג למספר 09-9574302 ונוכל לתאם עבורך פגישת היכרות לקראת בחירת ביטוח מחלות קשות שיגן עליך ברגעים שבהם יהיה לך צורך בכך.

לכל תחומי ההתמחות

לפגישת ייעוץ צרו קשר

חייגו 09-7499904  -או-
מלאו פרטיכם

סודיות מובטחת

FEEDBACK

Description

Accessibility Statement