ביטוח עסקי

בית

>תחומי התמחות

>ביטוח עסקי

ביטוח עסק

בעלי עסקים חשופים לתביעות ולתקלות. חלק מהתקלות עלולות אף לגרום הפסד כספי משמעותי ונזקים ישירים ועקיפים לעסק, בלי קשר להיקף הפעילות והחוסן הכלכלי שלו. עם זאת, יש דרך להגן על העסק ובאמצעות ביטוח ייעודי ניתן יהיה להבטיח את המשך פעילותו. כמו כן, בעלי עסקים יכולים כיום לבחור את הביטוח שמתאים להם מבין שלל פוליסות וכיסויים.

הבדלים בין סוגי ביטוחים

הנה למשל מספר סוגי ביטוחים בולטים והמאפיינים שלהם עבור בתי עסק גדולים וקטנים:

א. ביטוח משולב למשרד – בעלי עסקים שעובדים מתוך משרד יכולים לרכוש פוליסת ביטוח שמגנה גם עליו. בפועל, הכיסויים חלים על סיכונים כגון פריצות, גניבות, הצפות, נזקי ציוד ומבנה, תאונות ועוד. כמו כן, הביטוח מכסה אובדן הכנסות בגין קרות האירוע הביטוחי והוא מתאים לעסקים עם פעילות משרדית ענפה.

ב. ביט – פוליסות ביט מיועדות לעסקים גדולים בתחום התעשייה, המסחר והשירותים. היתרון של הפוליסות הוא שהן מתעדכנות מדי שנה ושאפשר לבחור בין פוליסות ביט שקליות לבין פוליסות ביט דולריות.

ג. ביטוח חבויות – סוג ספציפי של ביטוח עסק. ביטוח חבויות מגן מפני תביעות שמגיעות מעובדים שנפגעו, מלקוחות או מצד ג' כאשר הטענה היא לרשלנות מקצועית, טיב אחריות המוצר וכן הלאה.

ד. ביטוח הנדסי וקבלנים – בענף ההנדסה והבניה ישנם סיכונים שעלולים להוריד לטמיון פרויקטים בעלות גבוהה. לפיכך, קבלנים ומהנדסים נדרשים לרכוש חבילת ביטוח עסק שתגן עליהם בהתאמה אישית.

הרחבות הכלולות בתוך הפוליסה

מטרת הפוליסות השונות היא לתת מענה על הצרכים של בעלי עסקים שונים. הלכה למעשה, המשמעות היא שכל פוליסה כוללת בתוכה הרחבות מסוימות. כך חברת הביטוח חוסכת למבוטח זמן ומאפשרת לו להתמקד במה שחשוב לו. מנגד, העובדה שקיימות פוליסות ספציפיות לא באה על חשבון התאמה אישית והרחבות נוספות.

כיסויים ותוספות לביטוח עסק

עולם העסקים משתנה כיום בתדירות גבוהה ובעלי עסקים נדרשים לתת את הדעת על האופן שבו פוליסת הביטוח מגנה עליהם. הכלי היעיל ביותר שעומד לרשותם הוא הוספת כיסויים לביטוח עסק, לפי תחום ואופי הפעילות. במילים אחרות, נוסף על הכיסויים המובנים בפוליסה של כל חברת ביטוח קיימת אופציה לכיסויים מיוחדים: אובדן הכנסה בעת אירוע ביטחוני, ביטוח מערכות ממוחשבות, כיסוי מפני אובדן מוחלט או חלקי למאגרי מידע וכן הלאה.

נציגי אוורסט תכנון פיננסי יבדקו מה העסק שלך צריך. אנו בוחנים רק את טובתך האישית ובחיוג 09-9574302 נעזור לך למצוא ביטוח עסק משתלם.

לכל תחומי ההתמחות

לפגישת ייעוץ צרו קשר

חייגו 09-7499904  -או-
מלאו פרטיכם

סודיות מובטחת

FEEDBACK

Description

Accessibility Statement