השקעה בנדל”ן

בית

>תחומי התמחות

>השקעה בנדל”ן

השקעה בנדל”ן

נדל"ן עשוי להיות אפיק השקעה רווחי שמייצר עבורך ביטחון כלכלי. עם זאת, שוק הנדל"ן הוא מטבעו דינאמי ותזזיתי ולכן צריך לבחור את אופי ההשקעות בצורה נכונה. נציגי אוורסט תכנון פיננסי ישמחו לעזור לך בנושא הזה ולבצע עבורך השוואת תשואות בין נדל"ן בארץ ובחו"ל.
 

כך מאתרים נכסים להשקעה בנדל"ן

לאורך השנים פיתחנו מיומנות באיתור נכסים בהתאמה אישית לצרכי הלקוחות. אנו מזמינים אותך להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים ויכולים לאתר עבורך נכסים בארץ ובחו"ל. בין היתר, נרכז עבורך יתרונות שונים שכוללים:

  • בדיקת הפרשי מחירים בין נכסים בישראל למדינות אחרות
  • מעקב אחר שוק הנדל"ן
  • עדכון לאור תקנות משרד האוצר וגופים ממשלתיים
  • בדיקת הטבות וזכויות מס

רוצה להשיג תשואה של מעל 7% בשנה אבל קשה לך להחליט מאיפה להתחיל? נציגינו ישמחו לתאם מולך פגישת ייעוץ ללא התחייבות ממש כעת.
 

מקסימום סיכוי – מינימום סיכון

נציגינו מבינים שלהשקעה בנדל"ן נלווים סיכונים. עם זאת, לאורך השנים הוכחנו יכולת דינאמית במציאת פתרונות ואנו נבנה יחד אתך תכנית השקעות מסודרת עם התייחסות לנושאים כגון:

א. העלאת ריבית על ידי המלווה – הדינאמיות של ענף הנדל"ן יכולה לעבוד לטובתך. כל מה שעליך לעשות הוא לבחון יחד איתנו תרחישים של העלאת ריבית במקרה של נטילת הלוואות ולדעת מראש כיצד להתמודד איתם.

ב. נגישות לנכס – נציגינו יבדקו עבורך את המשמעות של נגישות גבוהה או מוגבלת לנכס. אנו נביא בחשבון שלל שיקולים ונגיש עבורך דוח מסודר.

ג. ניהול מרחוק וטיפול שוטף – איתנו יהיה לך קל יותר לדעת במה כרוך הניהול מרחוק. פגישה עם נציגינו היא בדיוק מה שחיכית לו כדי להתחיל להשקיע בנדל"ן ולחסוך דאגות שקשורות לטיפול השוטף, גם אם הנכס נמצא מעבר לים.

ד. אחזקה והשכרה על ידי חברת ניהול – ניסיון כמו שלנו יאפשר לך להשוות בין שירותי חברות ניהול. אנו חברה פרטית שלא נמצאת בבעלות חברת ביטוח או בית השקעות, אז האינטרס שלך הוא היחיד שעומד לנגד עינינו.
 

בונים עבורך את העתיד הפיננסי

התמחות בתכנון פיננסי מאפשרת לנו להביא לידי ביטוי שלל כלים שיעזרו לך בעת השקעה בנדל"ן. אנו מציעים פתרונות לבני הגיל השלישי אך מלווים אותך גם משלבים צעירים יותר. מטרתנו היא להבטיח למשפחתך יציבות כלכלית ואצלנו עובדים עבורך אנשים שהם יוצאי חברות ביטוח ובתי השקעות.
 

השוק מחכה לך: כל שנותר הוא לחייג 09-9574302 או למלא פרטים לצורך תיאום לפני השקעה בנדל"ן.

לכל תחומי ההתמחות

לפגישת ייעוץ צרו קשר

חייגו 09-7499904  -או-
מלאו פרטיכם

סודיות מובטחת

FEEDBACK

Description

Accessibility Statement