נסיעות לחו”ל

בית

>תחומי התמחות

>נסיעות לחו”ל

נסיעות לחו”ל

ביטוח נסיעות מאפשר לאנשי עסקים ואנשים פרטיים לצאת לחו"ל בראש שקט. היתרון של פוליסת ביטוח מן הסוג הזה בא לידי ביטוי בהתאמה אישית לצרכי קהל היעד, כגון:

  • ביטוח לצעירים
  • ביטוח לטיול אתגרי
  • ביטוח לנשים בהריון
  • ביטוח לאנשי עסקים
  • ביטוח עם כיסוי למחלה קיימת

כמו כן, קיימות פוליסות שבהן ניתן להוסיף כיסוי המיועד לספק מענה עבור מקרה של ביטול נסיעות לחו"ל על ידי המבוטח. סעיף ביטול כזה מייקר את הפרמיה של הביטוח אך מעניק גיבוי למקרים של אירועים בלתי צפויים בחיים האישיים או בקריירה.

מה מרכיב ביטוח נסיעות לחו”ל?

בחירה נכונה של ביטוח נסיעות היא בעלת השפעה גדולה על גובה התשלום והיכולת לעמוד במסגרת התקציב. עם זאת, המחיר של הביטוח הוא לא הדבר היחיד שצריך לבדוק ויש לפחות עוד כמה נושאים שמחייבת השוואה יסודית בין הפוליסות:

א. כיסוי הוצאות רפואיות – הפרמטר העיקרי שקובע את האטרקטיביות של פוליסת ביטוח נסיעות מסוימת הוא כיסוי הוצאות רפואיות. בסעיף הזה צריך לבדוק מה גובה הכיסוי להוצאות רפואיות בעת אשפוז בחו"ל, מה גובה הכיסוי המקסימאלי והאם ניתן להוסיף הרחבות על הוצאות רפואיות שלא בעת אשפוז לרבות רכישת תרופות.

ב. פינוי – סעיף לא חשוב פחות בהשוואה בין פוליסות ביטוח נסיעות מגדיר את ההוצאות עבור פינוי. לרוב, חברת הביטוח נושאת בהוצאות העברה ברכב יבשתי, פינוי אווירי לבית החולים הקרוב, הוצאות מילוט עד תקרה מסוימת ובמקרים ספציפיים גם הוצאות בגין איתור וחילוץ.

ג. מטען אישי והוצאות נסיעה – היבט אחר לחלוטין של ביטוח נסיעות קובע מה יהיה גובה הפיצוי במקרה של אובדן המטען האישי או בגין ביטול וקיצור הנסיעה. כמו כן, את סעיף המטען האישי נהוג לחלק לסעיפי משנה (דברי ערך, תיק גב, איחור בהגעת כבודה, שחזור מסמכים וכדומה) כדי לקבוע לכל אחד מהם גובה פיצוי אחר.

תשלום השתתפות עצמית

רוב חברות הביטוח גובות השתתפות עצמית בגין הפעלת הפוליסה במקרים שקשורים במטען או במקרים מיוחדים אחרים. את סעיף גובה ההשתתפות העצמית מומלץ לבדוק בשלבים הראשונים של ההשוואה בין ביטוח נסיעות לחו"ל כדי לא להיות מופתעים.

איתנו הנסיעה שלך בטוחה יותר

לנציגי אוורסט תכנון פיננסי יש ניסיון משמעותי בהתאמת פוליסות ביטוח נסיעות לציבור המבוטחים. אנו חברה פרטית שלא שייכת לחברת ביטוח או בית השקעות, לכן אצלנו מחכות לך המלצות אובייקטיביות. איתנו הנסיעה שלך בטוחה יותר ובחיוג 09-9574302 או בהשארת פרטיך באתר נמצא עבורך פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית.

לכל תחומי ההתמחות

לפגישת ייעוץ צרו קשר

חייגו 09-7499904  -או-
מלאו פרטיכם

סודיות מובטחת

FEEDBACK

Description

Accessibility Statement