הלוואות P2P

בית

>תחומי התמחות

>הלוואות P2P

הלוואות P2P

הלוואות עמית לעמית, שמכונות גם הלוואות Peer-To-Peer או בקיצור P2P, הן חלק מתחום פיננסי שצובר תאוצה ומאפשר לך להשיג פתרונות מימון בעלות משתלמת. אנחנו באוורסט תכנון פיננסי נשמח לבדוק עבורך את הסוגיה ולמצוא יחד אתך תכנית כלכלית לטווח קצר, בינוני וארוך.
 

מי נותן הלוואות עמית לעמית?

ההלוואות ניתנות על ידי קרן השקעות. אף על פי שהיא מוקמת למטרת ביצוע השקעות, הקרן מנוהלת על ידי אדם פרטי או חברה ייעודית והיא מאפשרת נטילת הלוואות ללא תיווך גופים מסורתיים כמו בנקים, חברות כרטיסי אשראי או גופי מימון חוץ בנקאיים אחרים.
 

הלוואות בריבית נמוכה ובשקיפות מוחלטת

המשמעות של נטילת הלוואות עמית לעמית כפתרון מימון היא חיסכון בעלויות הריבית. אם ברצונך להשיג הלוואה בתנאים מועדפים, למסלולי P2P יש מבחינתך גם המון יתרונות נלווים:

  • עמלות נמוכות
  • פלטפורמה נוחה לניהול הלוואות
  • תהליך אישור מהיר להלוואה לכל מטרה
  • שקיפות מוחלטת

 

הקרן מלווה, הרווחים שלך

באפשרותך גם להצטרף לקרן השקעות פרטית שמציעה הלוואות P2P. כמלווה, היתרונות עבורך שונים אך לא פחות גדולים:

  • ביטחון מלא עם חשבון נאמנות בפיקוח
  • תשואה גבוהה בתוך זמן קצר
  • עזרה ללווים פרטיים, חברות ותאגידים

במילים אחרות, אנשים פרטיים כמוך יכולים להחליט האם הם מעוניינים להשתמש בהלוואות P2P כפתרון מימון או כאפיק השקעה. במידה ומדובר בפתרון מימון, כל מה שצריך לעשות הוא להתייעץ עם נציגי אוורסט תכנון פיננסי ולמצוא את האפיק המשתלם ביותר עבורך ועבור המשפחה. אם ברצונך להצטרף לקרן השקעות כמשקיע בהלוואות עמית לעמית, נשמח לחשוף בפניך את האפשרויות.

כך זה מתבצע בפועל

שתי החברות העיקריות שפעילות בתחום של הלוואות P2P הן אלו:

א. טריאTARYA מחזיקה בפלטפורמה דיגיטלית להלוואות בין אנשים. מטרת החברה היא לדאוג שהרווחים מהלוואות לא יגיעו לבנקים אלא יחזרו לכיס שלך, ונציגינו ישמחו להסביר לך כיצד זה עובד ברמה הפרקטית והיום יומית. בין היתר, נראה לך כיצד מתקבלת התשואה ואיך ההלוואה שלך מתפזרת בין הרבה משקיעים.

ב. בלנדר – בלנדר מתמקדת בקונספט של הלוואות בין אנשים. המטרה של בלנדר היא לבטל לגמרי את התלות בבנקים, על ידי יצירת ממשק משותף בין אנשים פרטיים ובעלי הון לבין לווים שזקוקים לפתרונות מימון, תוך הפחתת עלויות שנובעות מריביות גבוהות.
 

הגיע הזמן להתקדם ל-P2P

הנושא של הלוואות לא חדש אך כיום יש פתרונות שאולי לא שמעת עליהם.

נציגי אוורסט תכנון פיננסי מחכים לך במספר 09-9574302 עם כל הפרטים על הלוואות P2P.

לכל תחומי ההתמחות

לפגישת ייעוץ צרו קשר

חייגו 09-7499904  -או-
מלאו פרטיכם

סודיות מובטחת

FEEDBACK

Description

Accessibility Statement