תכנון פיננסי

בית

>תחומי התמחות

>תכנון פיננסי

תכנון פיננסי

תכנון נכון עוזר לשמור על תקציב מאוזן ולהימנע מחובות ותשלומים מיותרים. כמו כן, התכנון הוא תנאי לחיסכון והגשמת חלומות בכל שלב בחיים ובעיקר בגיל השלישי. מעבר לכך, התכנון מעניק ארגז כלים ואחרי שמתרגלים להשתמש בו זה כבר הופך להרגל קבוע.

 

מה ההבדל בין תכנון פיננסי אישי ולתאגידים?

אוורסט תכנון פיננסי מרכזת עבורך מגוון רחב של שירותים תחת קורת גג אחת. אנו מתמחים בהתאמת פתרונות לקהל יעד מבוגר ונציגינו ישמחו להרכיב עבורך תכנית כלכלית בהתאמה אישית. במקביל, אנו מספקים פתרונות תכנון כלכלי לתאגידים וכך משיגים עבורך יתרון בשוק תחרותי וצפוף.

 

הפתרון הפיננסי שלך כבר כאן

התכנון שלנו מבוסס על ידע מעשי ואצלנו מחכים לך יתרונות עם ערך מוסף ובהם:

  • יחס אדיב וליווי של מנהל תיק אישי
  • ניסיון מוכח של יוצאי חברות ביטוח ובתי השקעות
  • התמחות בתכנון פרישה ואיחוד קופות
  • תכנון בהתאמה לגיל השלישי
  • בדיקת זכאות לכל הטבה ממשלתית
  • עזרה בתהליך ניצול הטבת מס

מטרתנו היא לסייע לך להתמודד עם אתגרי הפרישה ולעזור לבני משפחתך לשמור על אותה רמת חיים. כל מה שצריך לעשות בשביל תכנון כלכלי עם ערך פרקטי הוא לקבל ייעוץ מאנשי מקצוע אובייקטיביים ובשביל זה אנחנו כאן.

 

חברה פרטית שעובדת בשבילך? יש דבר כזה

החברה שלנו עוסקת במתן פתרונות פיננסיים ותעזור לך לקבל החלטות חשובות. כמו כן, אנו חברה פרטית שלא נמצאת בבעלות חברת ביטוח או בית השקעות. מבחינתך, זה אומר ניטרליות מלאה והצבת האינטרסים שלך בראש סדר העדיפויות.

 

ניהול סיכונים מפחית עבורך את אי-הוודאות

אנו מבינים את הצורך בביטחון כלכלי ואת מרכיבי אי-הוודאות שמשפיעים על העתיד האישי שלך. כתוצאה מכך, יש לנו כלים לניהול סיכונים ולחישוב כל המשתנים שבהם התא המשפחתי שלך פועל. ניהול הסיכונים דרכנו מכיל בתוכו מספר תחומי פעילות עיקריים ואנו מזמינים אותך ליהנות מהם:

  • הגנות על צבירת הנכסים והכנסות המשפחה
  • מניעת פגיעה ברכוש המשפחה במקרה של בעיות בריאותיות
  • ניהול תזרימי מזומנים עם הקטנת עלויות והקצאת נכסים

 

יש לך זכות לשמור על רמת החיים

תכנון פיננסי כולל עבורך מיפוי של החשיפות והסיכונים הקיימים במשק הבית במהלך החיים. אם כבר הגעת לגיל השלישי, נעשה הכל כדי לנהל עבורך את הסיכונים תוך שמירה על רמת החיים הקיימת.

רוצה לדאוג לעתידך הכלכלי? כל שנותר לך לעשות הוא להשאיר פרטים ונציגי אוורסט תכנון פיננסי יתאמו עבורך פגישה ראשונית בהקדם האפשרי.

לכל תחומי ההתמחות

לפגישת ייעוץ צרו קשר

חייגו 09-7499904  -או-
מלאו פרטיכם

סודיות מובטחת

FEEDBACK

Description

Accessibility Statement