תכנון פרישה ואיחוד קופות

בית

>תחומי התמחות

>תכנון פרישה ואיחוד קופות

תכנון פרישה ואיחוד קופות

גיל הפרישה מייצג שלב שבו ההכנסות הקבועות מפסיקות והמפרנסים העיקריים במשפחה יוצאים לגמלאות. כתוצאה מכך, מדובר על נקודת זמן קריטית שמחייבת תכנון מקצועי ומקיף. לנו בחברת אוורסט תכנון פיננסי יש את אנשי המקצוע שיעזרו לך לתכנן את הפרישה ולשמור על רמת החיים.

מה כוללת הכנה לפרישה?

הכנה לפרישה כוללת מספר שלבים:

  1. בניה חדשה של תקציב שוטף לאור צרכי המשפחה
  2. התייחסות לכל המקורות הכספיים הקיימים והעתידיים
  3. תכנון קדימה עד גיל 95 לפחות

 

תכנון פרישה ואיחוד קופות בהשפעה על משפחתך

תכנון פרישה הוא כלי שמאפשר לבני המשפחה שלך להמשיך להרגיש ביטחון גם אחרי יציאתך לגמלאות. בפועל, הסיוע בתכנון הפרישה בא לידי ביטוי בשירותים מגוונים ובהם:

  • תכנון מס והתנהלות מול רשויות המס
  • בדיקת זכאות להטבות מס וניצול זכויות
  • סיוע בבניית תכנית פיננסית ליצירת תזרים מזומנים ראוי
  • ייעוץ משפטי לרבות הכנת צוואות, טיפול בירושות וחתימה על טופס אריכות ימים בבנק
  • סיוע באיתור כספים אבודים בקופות גמל, חברות ביטוח ובתי השקעות

 

החלטות טובות שוות לך כסף

הנושא של תכנון פרישה הוא בעל משמעות כלכלית אדירה עבורך. אנו נדאג שההחלטות שלך יהיו מבוססות ונעמיד לרשותך יועץ אישי. כך נספק לך עזרה בקבלת החלטות קריטיות בתחום הפיננסי, אך נייצג את האינטרסים שלך בלבד מול חברות הביטוח והבנקים. כמו כן, נבדוק בשבילך כיצד שינויים ברגולציה על שוק ההון משפיעים עליך ומה ביכולתך לעשות כדי לחסוך עמלות והוצאות.

שלב חדש מתחיל עכשיו

הפרישה היא עוד נקודת ציון אחת מיני רבות שדורשת ממך הסתגלות. אנו כאן עבורך ומטרתנו היא לנהל נכון את התהליך. במקביל, נברר בשבילך לגבי האפשרות של איחוד קופות ונעזור לך להפיק רווחים גבוהים יותר ממסלולי החיסכון הקיימים.

מהו איחוד קופות וכיצד הוא עוזר לך?

איחוד קופות חוסך עבורך דמי ניהול. בעזרת האיחוד ניתן לרכז את חשבונות הפנסיה, החיסכון וקופות הגמל אצל חברה אחת. עם זאת, הסוד הוא לבחור את החברה המתאימה שתציע לך גיבוי גם אחרי הפרישה. כאן נכנס לתמונה ניסיון של אנשי מקצוע מהתחום של תכנון פיננסי באופן פרטי ובהתאמה אישית.

נציגינו עובדים בשביל האינטרס שלך

אוורסט תכנון פיננסי היא חברה פרטית שלא שייכת לחברת ביטוח או בית השקעות. אנו עובדים רק בשביל האינטרס שלך ויש לנו ניסיון מוכח. כל שנותר לך הוא לחייג 09-9574302 והמומחים מבית אוורסט יתאמו עבורך תכנון פרישה ואיחוד קופות.

לכל תחומי ההתמחות

לפגישת ייעוץ צרו קשר

חייגו 09-7499904  -או-
מלאו פרטיכם

סודיות מובטחת

FEEDBACK

Description

Accessibility Statement