אודות

בית

>אודות

אוורסט תכנון פיננסי

אוורסט הינה חברה המרכזת אנשי מקצוע המתמחים בתחום הפיננסי.

אנו נמצא לכם פתרונות ומוצרים המתאימים לצרכים האישיים שלכם תוך כדי ניצול הטבות מס, חיסכון כלכלי עבורכם ובקרה מתמשכת על דמי הניהול.

אנו בוחנים את השוק כולו בצורה רחבה, מבצעים אופטימיזציה לסך הנכסים ומתאימים עבורכם את מכלול המוצרים הנכונים ביותר בשקיפות מלאה.

התוצאה – התיק הפיננסי שלכם מנוהל במקום מרוכז אחד ובליווי צמוד של מתכנן פיננסי אישי לאורך שנים.

מגוון רחב של שירותים

חברה המרכזת אנשי מקצוע המתמחים בתחום הביטוח הפנסיוני והפיננסי ומתן תכנון הוליסטי.

יחס אדיב וליווי אישי

אוורסט תעמיד לרשותך מנהל תיק שירותי, מקצועי זמין עבורך.

ניסיון עשיר

אנו מסייעים ללקוחותינו להשיג שליטה ובטחון בעתידם באמצעות מיקוד ב- 4 יסודות בסיסיים: הכנסות, הוצאות, נכסים והתחייבויות, והשוואתם אל מול המטרות והיעדים של אותם לקוחות.

אופטימיזציה פיננסית

אנו נרכז עבורך את כל המוצרים הפיננסים והפנסיונים. ניתן לך המלצות על מנת שתוכל למקסם רווחים. נמליץ לך להשקיע את המקסימום במכשירים פטורים ממס ועוד.

מהות תכנון הפיננסי

אוורסט מלווה משפחות אמידות להגשמה ומימוש של הרצונות והיעדים שלהן, באמצעות הנכסים שצברו עד כה וכן הנכסים שיצברו בעתיד.

מניסיונה הרב של החברה, משפחות אמידות אלו יודעות לייצר הכנסות גבוהות, נכסים ורכוש, ובכל זאת מתקשות להגיע לתחושה של שליטה, ביטחון ושקט בעתידן, ללא קשר לסכומים שצברו.

אנו מסייעים ללקוחותינו להשיג שליטה ובטחון בעתידם באמצעות מיקוד ב- 4 יסודות בסיסיים: הכנסות, הוצאות, נכסים והתחייבויות, והשוואתם אל מול המטרות והיעדים של אותם לקוחות.

חשוב לדעת שיש דרך לפתור את אי הוודאות, וליהנות משקט נפשי ותחושת ביטחון פיננסי. תכנון פיננסי הוא הליך מובנה ומסודר, שעוזר לנו לדעת מה בדיוק מצבנו הכלכלי משלל היבטים – חסכונות, ירושות, חשבונות בבנק, תיק השקעות, ביטוחים ועוד – ולבנות אסטרטגיה מקיפה לשימור והגדלה של ההון שלנו או של ההון המשפחתי. זאת, בעזרת ניהול סיכונים מושכל.

תכנון פיננסי חכם בוחן את כל המוצרים הפנסיוניים והפיננסיים בשוק – ובוחר מהם את אלה המתאימים ביותר לצרכי הלקוח וליכולות שלו, תוך מקסום הרווח וצמצום העלויות. המתכנן הפיננסי המקצועי יודע להשביח את תיק הנכסים וההשקעות שלכם ולבחור את האפשרויות הטובות ביותר עבורכם, תוך שהוא מביא בחשבון את האופי שלכם כמשקיעים.

תכנון פיננסי שלוקח אתכם צעד אחד קדימה מבית אוורסט תכנון פיננסי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    FEEDBACK

    Description

    Accessibility Statement